Karty przedpłacone zyskują obecnie coraz większą popularność. Są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią anonimowość i bezpieczeństwo, ale również chcą mieć kontrolę nad wydatkami swoimi lub osób, którym taką kartę wręczają. Kiedy konkretnie karta przedpłacona okaże się nieocenionym sposobem płatności?

  1. Karta przedpłacona jest świetnym sposobem nauki dziecka, w jaki sposób dysponować zgromadzonymi pieniędzmi. Rodzic, zakładając dziecku taką kartę, ma możliwość ustalenia limitu gotówkowego, którego dziecko na pewno nie przekroczy. Ma również dyskretny podgląd na wydatki dziecka.
  2. Dla osób, które mają problemy z oszczędzaniem i rygorem finansowym, karta taka pozwoli na odpowiedzialne i mądre ograniczanie wydatków. To pozwoli na wydawanie pieniędzy tylko na to, co najbardziej w danej sytuacji potrzebne. Dzieje się tak dlatego, że właściciel karty przedpłaconej może wydać po prostu tyle gotówki, ile jest jej na rachunku.
  3. Gdy potrzebujemy dokonać zakupu, ale z jakiegokolwiek powodu nie chcemy, aby nasze dane osobowe były widoczne, dobrym wyjściem będzie zapłata kartą tego typu. Nie musi być ona spersonalizowana, co oznacza, że wraz z jej uruchomieniem zakładany jest nowy rachunek bankowy przypisany do konkretnej karty, a nie użytkownika. Takie wyjście nazywane jest kartą przedpłaconą na okaziciela, której założenie umożliwi nam igoriacard.com. Można też znaleźć tam wszystkie niezbędne informacje o takim rozwiązaniu.
  4. Wielu przedsiębiorców decyduje się na założenie kart przedpłaconych dla pracowników. To pozwala na przeznaczanie tylko określonych środków na potrzeby pracownika, dla niego zaś eliminuje ewentualne koszty jakie musiałby ponieść ,,z własnej kieszeni’’ np. w związku z przebywaniem w delegacji.
  5. I na koniec- karta przedpłacona jest idealnym prezentem. Wręczanie oczekiwanej przez większość z nas gotówki w kopercie nie jest zbyt eleganckie. Taka karta to pomysł nie tylko oryginalny, ale też taktowny i bardziej bezpieczny.

Karta przedpłacona jest niezbędnym towarzyszem w wielu codziennych sytuacjach. Szczegółowa oferta i informacje są dostępne na stronie igoriacard.com.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here