Holandia to kraj, do którego wyjeżdżają Polacy w celach zarobkowych. Podejmują się tam różnych prac. Od tych na budowie po opiekę nad osobami starszymi. Wynagrodzenie w tym kraju pozwala na godne życie i przywiezienie oszczędności do Polski. Cała procedura rozliczenia podatku z Holandii nie jest trudna. Obowiązuje każdego, kto pracował w tym kraju legalnie, a holenderski system podatkowy za niedostarczenie dokumentów, przewiduje kary finansowe a nawet rozprawę w sądzie. Dlatego ważne jest przestrzeganie terminów. Jeśli nie chcesz się tym przejmować, skontaktuj się z biurem Borsuk Podatki, a Twój zwrot podatku trafi na konto nawet w 3 miesiące!

Jak rozliczyć podatek z pracy w Holandii?

Rozliczenie podatku Holandia można dokonać osobiście. Jednak co w przypadku, gdy mamy problem z formalnościami. Nawet jedna pomyłka przesądzi o tym, że nasz wniosek zostanie odrzucony i trzeba będzie go wypełniać ponownie. Dlatego masz możliwość skorzystać z pomocy ekspertów z zakresu prawa podatkowego krajów zagranicznych. Im szybciej rozliczysz się z Belastingdienst, tym pieniądze trafią na Twoje konto w krótszym terminie. Wielu klientów Borsuk Podatki odzyskuje kilkaset euro. Dużo jednak zależy od wysokości osiąganych dochodów i długości zatrudnienia. Prawo w Holandii przewiduje cztery stawki podatkowe. Większość Polaków, z racji wykonywanej pracy, osiąga dzięki temu możliwość zwrotu podatku. 

Dokumenty do rozliczenia w Holandii

Jaaropgave to karta podatkowa, która zawiera potwierdzenie od pracodawcy o wysokości uzyskiwanych dochodów. Jest to główny dokument potrzebny do wypełnienia zeznania podatkowego. Biuro Borsuk Podatki gwarantuje Tobie niezbędną pomoc merytoryczną i praktyczne porady w kwestiach podatkowych w Holandii. Na stronie internetowej pobierzesz pozostałe formalności, które możesz przesłać do nas pocztą elektroniczną. Wygodnie, bez wychodzenia z domu. Roczne zeznania podatkowe nie muszą być dla Ciebie zmorą. Oddaj je w ręce ekspertów, którzy znają się na podatkach zagranicznych. 

Pracując w Holandii, Polacy mają okazję skorzystać z ulg podatkowych, które mogą podnieść całkowitą kwotę zwrotu podatku. Do najpopularniejszych z nich należą: ulga na dziecko, ulga związana z kosztem leczenia, koszty nauki czy wspólne rozliczenie z partnerem fiskalnym. Osoby niezameldowane mają czas na złożenie deklaracji podatkowej do dnia 1 lipca. Nie zwlekaj i zrób to już teraz razem z Borsuk Podatki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here