Druk wielkoformatowy jest cenionym i szeroko rozpowszechnionym narzędziem marketingowym, którego celem jest przyciągnięcie jak największej uwagi. Może on być umieszczony na billboardach, banerach oraz siatkach wielkopowierzchniowych, w tym miejscu z pewnością wzbudzi on ciekawość potencjalnych kontrahentów i przyszłych klientów. Takie nośniki outdoorowe umieszczane mogą być w różnych punktach, na przykład przy głównych ulicach, w centrum miasta, na przystankach jak i również w galeriach handlowych. Idąc, nie sposób ich nie zauważyć. Wpadają one w oko i przyciągają wzrok atrakcyjną grafiką, mocno nasyconą kolorystyką i co najważniejsze – ciekawą treścią.

Druki wielkoformatowe wizytówką nowoczesnej firmy

Druki wielkoformatowe idealnie nadają się do promocji usługi, produktu bądź firmy. Duża grafika, wysoka jakość wydruku oraz atrakcyjny projekt reklamy z całą pewnością będą doskonałą wizytówką nowoczesnej firmy XXI wieku. Na tym narzędziu marketingowym można umieścić logo firmy, dane adresowe oraz oczywiście nazwę danego przedsiębiorstwa. Często również można tam spotkać odnośnik do strony internetowej, na której można znaleźć więcej szczegółowych informacji. Celem takiej reklamy jest przyciągnięcie klienta i wzbudzenie jego zainteresowania danym produktem lub usługą. Nowoczesny druk charakteryzuje się doskonałymi walorami estetycznymi. Cechuje się on przede wszystkim odpornością na:

 • promieniowanie słoneczne,
 • opady atmosferyczne,
 • uszkodzenia mechaniczne,
 • skoki temperatury,
 • blaknięcie kolorów,
 • rozrywanie oraz pękanie.

Banery reklamowe cenione za mobilność

Banery reklamowe cenione są za mobilność, można je umieścić na ogrodzeniu, balustradzie jak i również na części zewnętrznej budynku. Co ważne tego typu narzędzie marketingowe w każdej chwili można zdemontować i przenieść na inne miejsce. Reklama umieszczona na zewnątrz budynków musi być odporna na czynniki atmosferyczne. Z tego też powodu wykorzystuje się w tym celu najwyższej jakości druk UV, który nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych jak i również druk solwentowy. Wzmocnione zgrzewem krawędzie bardzo dobrze chronią reklamę przed zniszczeniem. Pełnokolorowy nadruk z pewnością zostanie zauważony przez przechodniów oraz kierowców samochodów.

Renomowana, polska grupa Luxpol, już od 25 lat świadczy najwyższej jakości usługi druku wielkoformatowego. Z pewnością spełni ona oczekiwania osób, którym zależy na dokładności, estetyce wykonania oraz profesjonalnym podejściu. Z możliwości wydruku warto skorzystać podczas konferencji, eventów oraz w celu wypromowania usług swojej firmy. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://grupaluxpol.pl/druk-wielkoformatowy/

Druk solwentowy – informacje w pigułce

Druk solwentowy umieszczany jest na plakatach, siatkach wielkopowierzchniowych oraz na nośnikach reklamy typu roll up. To ostatnie narzędzie marketingowe sprawdza się na targach, konferencjach prasowych i naukowych oraz w miejscach, w których odbywa się oficjalne spotkanie. W każdej chwili roll up można zwinąć w mniejszy format i można go przetransportować w inne miejsce. Trwały i efektowny druk świadczy pozytywnie o firmie, która przedstawiona jest na danym billboardzie. W najnowszej technologii solwentowej można zrealizować reklamę na:

 • samochodach, autobusach i innych środkach komunikacyjnych,
 • mobilnych, przenośnych banerach,
 • folii okiennej,
 • systemach wystawienniczych typu roll up,
 • siatce laminowanej.

Reklama outdoorowa, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji

Druk wielkoformatowy stanowi uniwersalną formę reklamy. Ma ona bardzo duży zasięg, dociera do dużej ilości zainteresowanych osób. Pozwala on wypromować się na tle dużej konkurencji. Reklama outdoorowa zapewnia doskonałą widoczność nawet dla osób, które prowadzą pojazd. Szybko zapada ona w pamięć i pozwala uchwycić najważniejsze informacje dotyczące danego produktu lub usługi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here