Rodzaje etui ochronnych do Huawei P30

0
1158

Jednym z najciekawszych telefonów, które obecnie znajdują się na rynku, jest Huawei P30 Pro. Jednak tak jak każdy ze smartfonów jest narażony na upadki, w związku z tym warto zainwestować w etui Huawei P30 Pro, które uchroni przed ewentualnymi uszkodzeniami. W tym celu pomoże nam wiele różnych etui, których dostępnych jest na rynku. Poniżej prezentujemy kilka modeli, które można znaleźć na rynku.

Ringke Fusion-X

Jest to etui Huawei P30 Pro, które było już na rynku dostępne dla poprzednich modeli Huawei. Model ten charakteryzuje się, że tył jest przezroczysty i został wykonany z poliwęglanu. Pozwala to na zachowanie ciekawego wyglądu telefonu, a jednocześnie odpowiednie zabezpieczenie telefonu przed upadkami. W przypadku tego etui została zastosowana specjalna technologia Anti-Cling Dot Matrix, która zabezpiecza telefon przed powstawaniem nieestetycznych śladów na tyle obudowy, co sprawia, że telefon zawsze wygląda schludnie. Krawędzie i rogi wykończone są z TPU, które zapewniają odpowiednią odporność na upadki. Oczywiście to etui Huawei P30 Pro pozwala na spokojny dostęp do wszystkich przycisków telefonu, na rynku dostępne jest w kolorach czarnym oraz niebieskim.

Spigen Rugged Armor

Jest to jedno z najlżejszych etui Huawei P30 Pro, które dostępne jest na rynku. Całe etui wykonane jest przy zastosowaniu materiału TPU oraz wykorzystuje technologię Air Cushion co jest czymś w rodzaju poduszek powietrznych absorbujących każdy upadek. Wokół obiektywów znajduje się specjalny wysoki rant, który je zabezpiecza. Najważniejszą cechą tego modelu jest fakt, że pomimo skromnego wyglądu jest bardzo odporne na wszelkiego rodzaju upadki.

Armor-X

To rozwiązanie to nie tylko etui, ale także część zbioru różnego rodzaju akcesoriów, wśród których znajdują się nie tylko etui, ale także różnego rodzaju zaczepy i uchwyty, które pozwalają na zamontowanie smartfona na ramie roweru czy też łodzi. Etui wykonane jest z TPU oraz wzmocnione poliwęglanem. Zostało ono zaprojektowane tak, aby w jak najmniejszym stopniu wpłynąć na wygląd smartfona.

Pomimo tego, że Huawei P30 Pro istnieje na rynku przez niedługi czas to na rynku, znajduje się kilka ciekawych rozwiązań, które pozwalają na zabezpieczenie naszego telefonu. Warto wybrać rozwiązanie, które przypadnie nam do gustu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here