Wydaje ci się to niemożliwe, że tablet może zastąpić komputer do pracy? A jednak! Samsung SM-T830NZKAXEO to najlepszy dowód. Możesz na nim pracować tak szybko i efektywnie, jak na laptopie, a do tego jest lekki i wygodny niczym telefon komórkowy. Czego chcieć więcej?

Tablet do pracy

Przyjęło się, że tablety służą raczej rozrywce i do pracy nie sprawdzają się zbyt dobrze. Tablet Samsung Galaxy Tab S4 to jeden z najlepszych dowodów na to, że pracować można wszędzie – w pociągu, w podróży, w poczekalni u lekarza. I to maksymalnie wygodnie, tak jak na laptopie.

Zakup tabletu do pracy to świetne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych, a także dla osób, które często podróżują służbowo. Lekki, ważący niecałe pół kilograma tablet to świetna opcja. Można zabrać go ze sobą wszędzie, mieści się w damskiej torebce lub w bagażu podręcznym. Nie musisz pakować dodatkowej torby na laptopa. W razie potrzeb, kiedy musisz nagle zrobić coś ważnego, masz go pod ręką. A kiedy zmęczysz się podróżą lub będziesz chciał odpocząć, możesz natychmiast zanurzyć się w świecie najwyższej jakości dźwięków i obrazów. Nie ważne, gdzie jesteś. Wygodnie, prawda?

Tablet Samsung SM-T830NZKAXEO przystosowany do pracy

Tablet Samsung Galaxy Tab S4 jest idealnie przystosowany do tego, byś mógł na nim wygodnie pracować. Po pierwsze, bardzo szybko i bardzo łatwo możesz zrobić z niego niewielki komputer. Istnieje możliwość podłączenia do niego klawiatury i myszki, by móc wygodnie pisać czy wprowadzać dane do arkuszy kalkulacyjnych. W razie potrzeb możesz dopiąć go do zewnętrznego monitora. Wtedy tablet będzie zarówno komputerem, jak i… gładzikiem. Można także wykorzystać go jak tablet graficzny lub klawiaturę.

Dzięki temu produktywność będzie o wiele większa. Możesz od razu zrobić wszystko, by wypełnić swoje obowiązki. Masz dostęp do plików, które możesz swobodnie edytować. Wszystko po to, by praca była łatwiejsza i przyjemniejsza.

Wyświetlacz tabletu jak na komputerze

Największe ułatwienie dla zapracowanych to w tym przypadku tak naprawdę pulpit. Dzięki opcji Samsung DeX wygląda on zupełnie tak jak na komputerze. To znaczy, że może on działać jak laptop czy komputer stacjonarny.

Tablet SM-T830NZKAXEO wyświetla pasek zadań, umożliwia pracę na kilku oknach naraz, pozwala na opcję przesuwania i upuszczania plików. To sprawia, że nie poczujesz żadnej różnicy i będziesz pracować tak efektywnie, jak przy własnym biurku.

Tablet idealny do pracy w podróży

Tablet Samsung Galaxy Tab S4 to jeden z tych tabletów, które idealnie nadają się do zabrania w podróż. Jest lekki i wygodny, ale to nie wszystko. W tym wypadku ogromne znaczenie ma po prostu bateria. Nie musisz przejmować się ładowaniem nawet przez 16 godzin w czasie oglądania filmów, więc możesz pracować przez cały czas trwania podróży.

Dzięki temu, obojętnie, czy jesteś w pociągu, samolocie, poczekalni, czy biegasz ze spotkania na spotkanie, tablet będzie świetnie się sprawdzał przez cały czas bez potrzeby dodatkowego ładowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here