Jeśli myślimy o założeniu strony internetowej, która będzie funkcjonowała przez długi czas, gromadząc wielu użytkowników, to musimy zadbać o wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem takiej witryny.

Niezbędną rzeczą, którą powinna posiadać każda strona internetowa jest certyfikat SSL, czyli certyfikat bezpieczeństwa. Zapewnia on ochronę naszej strony oraz jej użytkowników przed przykrymi incydentami, takimi jak na przykład utrata danych osobowych. Jest to niezwykle ważne jeśli zależy nam na tym, aby nasza strona cieszyła się zaufaniem i uznaniem w oczach innych. Wiele firm na rynku wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi, oferując certyfikaty SSL w bardzo przystępnych cenach.

Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ firm, które oferują tego typu usługę jest naprawdę mnóstwo. Najlepszym sposobem jest samodzielna analiza rynku według swoich potrzeb i dopasowanie odpowiedniej oferty dla naszej strony internetowej. Osobiście uważam, że bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Jest to serwis, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron. Za pośrednictwem tej strony możemy na przykład zarejestrować domenę, czyli nazwę naszej strony internetowej oraz zakupić hosting.

Te dwie rzeczy są niezbędne do stworzenia strony www. Rejestracja domeny w serwisie kru.pl przebiega bardzo sprawnie, ponieważ wystarczy tylko zakupić domenę i połączyć ją z naszym serwerem hostingowym. Koszt najtańszej domeny wynosi około 10 złotych za rok. Z kolei najtańszy hosting to koszt dokładnie 9,90 zł, więc za niecałe 20 złotych możemy rozpocząć przygodę z tworzeniem własnej strony internetowej. Warto zainwestować również w bezpieczeństwo naszej strony i zakupić certyfikat SSL. Serwis kru.pl oferuje różne pakiety certyfikatów, które dostosowane są do potrzeb klienta. W związku z tym ceny pakietów różnią się od siebie. Certyfikat SSL w kru.pl to gwarancja bezpieczeństwa, dlatego warto zainteresować się ofertą tego serwisu.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here