Co decyduje o tym, że w oczach banku jesteśmy osobami zadłużonymi? Pierwsze co pewnie przychodzi wszystkim na myśl, to komornik, windykacja i wiele nie spłaconych rat. Owszem, nie powiemy, że ta odpowiedź jest błędna. Jednakże nasze finanse mogą wcale nie wyglądać tak strasznie. Dla banku osobą zadłużoną jest też taka, która terminowo wywiązuje się z wszystkich zobowiązań, jednakże ma na swoim koncie ich tyle, że w oczach banku każde kolejne jest zbyt ryzykowne. Czy w takim razie mamy związane ręce jeśli znowu potrzebujemy dodatkowego finansowania?

Kredyt dla zadłużonych

Jak pewnie doskonale wszyscy zdają sobie sprawę każdy wniosek o kredyt związany jest z weryfikacją kredytobiorcy pod kątem zdolności kredytowej, czyli zdolności do spłaty zobowiązania. Ze względu na bardzo dużą ilość aktualnie spłacanych rat nasze szanse na kolejny kredyt są bardzo małe. Jeśli dodatkowo mamy jakieś opóźnienia w BIK praktycznie nie mamy szans na kolejny kredyt. Aby mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy swoje kroki powinniśmy skierować do doradcy kredytowego nie związanego z żadnym bankiem. Jednakże jeśli nasza sytuacja jest bardzo zła i to nie gwarantuje sukcesu. Jednakże z dobrym pośrednikiem kredytowym u boku mamy szereg innych możliwości.

Dodatkowe finansowanie dla zadłużonych

Nie tylko banki pożyczają pieniądze. Na rynku funkcjonują także instytucje pożyczkowe, które bardziej liberalnie podchodzą do tematu kredytowania środków. Tutaj szansę na dodatkowe środki mają nawet osoby zadłużone https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-dla-zadluzonych/.

Kiedy na naszym koncie mamy liczne zobowiązania i wiele różnych rat powinniśmy odpuścić sobie kolejny zwykły kredyt i postawić na pożyczkę dla zadłużonych. Czym się ona różni i dlaczego jest lepszym rozwiązaniem?

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych to nie kolejny zwykły kredyt. Z jej pomocą pozbędziemy się bowiem aktualnie spłacanych długów, a w zamian do spłaty pozostanie nam tylko jedna rata po konsolidacji. Dzięki wydłużeniu okresu kredytowania mamy szansę na znaczące zmniejszenie wysokości miesięcznej raty. Jednak to nie wszystko. Pożyczka konsolidacyjna to także możliwość dobrania dodatkowej gotówki. Poza kapitałem, który zostanie przeznaczony na spłatę naszych aktualnych zobowiązań otrzymamy pulę pieniędzy, którą będziemy mogli przeznaczyć na bieżące wydatki bądź inny, dowolny cel.

Jeśli masz na swoim koncie inne zadłużenia. Bank odmówił Ci dodatkowego finansowania. Postaw na pożyczkę dla zadłużonych, dzięki której skonsolidujesz aktualne długi i otrzymasz dodatkowe środki. Jednocześnie twoja miesięczna rata nie tylko się nie zwiększy, a wręcz przeciwnie, będziesz mógł ją obniżyć i dopasować do aktualnych możliwości finansowych.

Nie pozwól sobie na większe długi i wyjdź obronną ręką z zadłużenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here