Wiesz, że na produktach bankowych możesz zarabiać? Albo oszczędzać… wydając pieniądze? Sprawdź, jak zarabiać na okazjach i zacznij cieszyć się dodatkową gotówką.

Premia za otworzenie konta

Jednym z najbardziej popularnych sposobów na dodatkowy zarobek, jest otwieranie kont osobistych z premią. Co trzeba zrobić? Właściwie to niewiele – złożyć wniosek i aktywować ROR w terminie wskazanym w regulaminie promocji.

Co w ten sposób zyskujesz? Premię pieniężną, voucher do wybranego sklepu czy prezent materialny, jak sprzęt RTV. Musisz jednak wybierać takie oferty z głową – jak zarabiać na okazjach podpowiada blog premiadlaciebie.pl, tam znajdziesz wiele praktycznych wskazówek.

A od czego zacząć? Po pierwsze, zwróć uwagę na warunki promocji. Może się okazać, że dodatkowe pieniądze na konto dostaniesz tylko wtedy, gdy zostanie ono zasilone odpowiednią kwotą lub gdy wykonasz określoną ilość transakcji. Czasami spełnienie tego nie będzie dla Ciebie problemem, a czasami tak. Musisz się nad tym zastanowić.

Ważne jest także, aby konto było pozbawione opłat. Bo co Ci z jednorazowej gotówki, gdy potem trzeba będzie płacić za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów.

Moneyback

Możesz oszczędzać pieniądze, wydając je. Jak? Z usługą moneyback – to zwrot za transakcje bezgotówkowe, czyli te dokonywane kartą płatniczą lub realizowane przez internet. To, ile będzie wynosić zwrot, określa bank, zwykle nie przekracza 5% wartości transakcji. Mogą też być dodatkowe ograniczenia w zakresie tego, ile miesięcznie można zarobić dzięki moneyback.

Jednak pomimo tych dodatkowych warunków, jest to opłacalna opcja. Tylko najczęściej dostępna dla nowych klientów banku, a więc wiąże się z otwarcie ROR. To również promocja okresowa, trwająca zwykle nie dłużej niż rok. Trzeba być też cierpliwym i czekać na takie okazje.

Programy partnerskie

Opłaca się uczestniczyć w programach partnerskich. Najczęściej w ich ramach zbiera się punkty, które następnie można wymienić na nagrody o określonej wartości.

Ponadto są kluby lojalnościowe, dzięki którym można oszczędzać na zakupach w wybranym sklepie. Wystarczy wyrazić chęć takiego członkostwa, wyrobić kartę lub założyć e-kartę, dostępną w aplikacji w telefonie.

Udział w programach rabatowych umożliwiają też banki. Wtedy wystarczy wybrać i aktywować okazję, po czym zapłacić za usługę/produkt kartą płatniczą lub dokonać transakcji przez internet.

Zarabianie dzięki konkursom

Nigdy nie wygrałeś nic w żadnym konkursie? Nie poddawaj się, ponieważ może to być naprawdę opłacalne przedsięwzięcie. Szczególnie, że większość konkursów nie wymaga od Ciebie żadnego zaangażowania – wystarczy coś „polubić”, udostępnić, skomentować. Czasami konieczne jest przesłanie zdjęcia na wskazany temat lub przedstawienie swojej opinii, pomysłu.

W ten sposób możesz wygrać zarówno gotówkę, jak i wartościową nagrodę, którą potem… spieniężysz – wystarczy ją sprzedać. Wartość nagród bywa też mniejsza, ale jeśli stawką jest książka, którą i tak planowałeś kupić czy voucher do restauracji, do której chcesz się wybrać, to warto spróbować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here